Правила повернення товарів та грошових коштів


ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ
Якщо вам не підійшов товар, ви можете обміняти або повернути товар впродовж 14 днів з дня купівлі. Для обміну необхідно спочатку оформити повернення попереднього товару.

ЯК ОФОРМИТИ ПОВЕРНЕННЯ

Вам необхідно заповнити заяву про повернення товару з вказівкою причини, надати документ, що підтверджує купівлю товару (товарну накладну або касовий чек), документи, що засвідчують вашу особу і повернути товар у первинному вигляді. Повернення грошових коштів здійснюється тим же платіжним методом, який був вибраний покупцем.

ВИМОГИ ДО ТОВАРІВ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ

Для повернення вам необхідно надати товар у первинному вигляді: без ушкоджень та слідів використання, в оригінальній упаковці. Правила повернення товарів, придбаних в інтернет –https://www.psy-boutique.com.ua/, регулюються Законом України “Про захист прав споживачів”.


Ми залишаємо за собою право не приймати повернені товари, якщо вони були доставлені на наш склад після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому ви їх отримали.

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
Для оформлення обміну або повернення, вам необхідно зв’язатися з нами в телеграм @perspektiva_psy


ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ

Після отримання повернення та підтвердження, що вимоги до товару, який повертається, дотримані, ми повернемо вам гроші. Зверніть увагу, що при оплаті банківською карткою термін повернення грошових коштів залежить від політики установи, що випустила картку. При оплаті банківською карткою, гроші повертаються тільки на картку покупця.


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ФОП Зінько Оксана Миколаївна
IBAN UA513220010000026002330056932
ЄДРПОУ 3240500163

47.61 Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах
м.Київ.

e-mail:kiyv.perspektiva@gmail.com
Телефон: +380961839780